Realizacje

WYKAZ ROBÓT INWESTYCYJNYCH I REMONOTWO-MODERNIZACYJNYCH ZREALIZOWANYCH PRZEZ ENERGOMONTAŻ – POZNAŃ

  1. Prace modernizacyjne w Cukrowni „Chełmża” (modernizacja stacji dyfuzji oraz stacji pras wysłodkowych i taśmociągu wysłodków wyżętych – montaż dyfuzji wieżowej BMA w całość (po uprzednim jej demontażu w jednej z cukrowni niemieckich) wraz z wykonaniem prac fundamentowych, antykorozyjnych i izolacyjnych, dostawa i montaż rurociągów, dostawa i montaż konstrukcji, montaż urządzeń).

  2. Prace modernizacyjne w Cukrowni „Gosławice” (rurociągi oparowe wraz z armaturą dla warników A1, A2, B i C, rurociągi pary grzejnej wraz z armaturą zasilające warniki produkt A1, A2, połączenia technologiczne wirówek produkt A, B, C, pomp, zbiorników sokowych, zbiorników odciekowych, cukrzycy zarodowej, instalacji wodnych, konstrukcje wsporcze, podparcia nośne, mocowania wraz z zabezpieczeniem antykorozyjnym). Wykonaliśmy również montaż wyparki cienkowarstwowej wraz z wpięciem jej w istniejący układ technologiczny, modernizację układu rurociągów parowych i technologicznych .

  3. Prace modernizacyjne w Cukrowni „Opalenica” (montaż galerii między produktownią i suszarnią cukru, wykonanie, dostawa i montaż konstrukcji stalowej w suszarni cukru, scalenie i montaż 2 szt. przenośników taśmowych oraz montaż konstrukcji w obrębie nowej drogi cukru, wykonanie zadaszenia zasypu cystern). Wykonaliśmy również dostawę i montaż belki wciągnika, konstrukcji wsporczych pod krajalnicę, rozdzielacza cukrzycy, montaż wirówek i modernizację pomostów obsługowych.

  4. Prace demontażowe w Cukrowni „KOŚCIAN” polegające na demontażu aparatu wyparnego Roberta, wyparki cienkowarstwowej, mieszadła pionowego i mieszadła naporowego, warnika, oraz zbiorników oczyszczalni ścieków (komory fermentacji beztlenowej, komory fermentacji tlenowej, osadnika lamelowego i odgazowywacza) wraz z orurowaniem i towarzyszšcym oprzyrządowaniem.

  5. Prace modernizacyjne w Cukrowni „GÓRA ŚLĄSKA” polegające na montażu zdemontowanych w Cukrowni „KOŚCIAN” urządzeń: wyparki Roberta wraz z orurowaniem, mieszadła pionowego i mieszadła naporowego. Zakres prac obejmował również dostawę i montaż konstrukcji wsporczej pod wyparkę Roberta i mieszadło naporowe oraz modernizację układu rurociągów parowych.

  6. Prace związane z budową oczyszczalni ścieków w Cukrowni „ŚRODA”: montaż zdemontowanych w Cukrowni „KOŚCIAN” zbiorników (komory fermentacji beztlenowej, komory fermentacji tlenowej, osadnika lamelowego i odgazowywacza) wraz z orurowaniem i towarzyszącym oprzyrządowaniem jak również wykonanie (wraz z projektem) i montaż zbiornika hydrolizy i odgazowywacza wraz z towarzyszącym orurowaniem i oprzyrządowaniem.

  7. Prace modernizacyjne w Cukrowni „STRZELIN” związane z modernizacją gospodarki cieplnej na surowni.

  8. Prace modernizacyjne w Cukrowni „GLINOJECK”: wykonawstwo i montaż linii transportu i czyszczenia buraków, wykonanie i montaż dyfuzora wieżowego typu pionowego

  9. Prace modernizacyjne w Cukrowni „DOBRZELIN”: modernizacja wirowni, surowni oraz stacji pakowania cukru (wykonanie i montaż konstrukcji stalowej wirówek i krajalnic, wykonanie i montaż lejów zasypowych buraków, montaż suszarki cukru wraz z instalacjami), montaż pieca wapiennego uprzednio zdemontowanego w Cukrowni Sokołów Podlaski, modernizacja stacji krystalizacji cukru (montaż mieszadła pionowego uprzednio zdemontowanego w Cukrowni Ostrowy) wraz z wpięciem w istniejšcy układ, modernizacja stacji wyżymania (wykonanie i montaż konstrukcji wsporczej pras oraz montaż pras uprzednio zdemontowanych w Cukrowni Mała Wieś).

  10. Prace modernizacyjne w Cukrowni Nakło w ramach zadania „Modernizacja produktowni i wirowni”: demontaż, wykonanie i montaż konstrukcji stalowej oraz montaż rurociągów technologicznych.

  11. Na zlecenie niemieckiej firmy BFM wykonaliśmy następujšce prace warsztatowe i remontowe:
   –    Wykonanie dwóch zbiorników technologicznych (220 i 120 m3) ze stali kwasoodpornej do zakładów Toyota Peugot Citroen w Kolinie (Czechy).

   –    Wykonanie zbiorników technologicznych ze stali czarnej (200 m3) i kwasoodpornej (2 szt. po 80 m3 i 1 szt. 12 m3) do zakładów Dimler-Chrystler w Ludwigsfelde (Niemcy).

   –    Konstrukcję stalową osłon zgarniaczy do zakładów Kronospan w Jihlava (Czechy).

   –    Wymiana wkładów grzejnych suszarni bębnowych w zakładach w Genk (Belgia).

   –    Remont suszarni bębnowych w zakładach w Jihlavie (Czechy), Genk (Belgia) oraz Wielsbeke (Belgia).

  12. Wykonanie i montaż suszarni granulatu w ramach modernizacji Centralnej Oczyszczalni Ścieków dla miasta Poznania.

WYKAZ ROBÓT INWESTYCYJNYCH I REMONOTWO-MODERNIZACYJNYCH ZREALIZOWANYCH PRZEZ spółkę powiązaną kapitałowo „ENERGOMONTAŻ-zachód POZNAŃ”

  1. Cukrownia „OPALENICA” montaż zaparzacza i dyfuzora pionowego BMA (po uprzednim demontażu w jednej z cukrowni niemieckich), wyparki opadowej, przenośników ślimakowych i taśmowych, dostawa i montaż rurociągów technologicznych (w tym kwasoodpornych), dostawa i montaż konstrukcji stalowych.

  2. Cukrownia „ŚRODA” modernizacja buraczarni, surowni i produktowni, montaż dyfuzora BMA, urządzeń stacji dyfuzji i pras, dostawa i montaż konstrukcji stalowych, adaptacja przenośników i estakad, wykonanie i montaż konstrukcji stalowej magazynu wysłodków, kompletacja i montaż rurociągów technologicznych (w tym ze stali kwasoodpornej)

  3. Cukrownia „GOSTYŃ” montaż dyfuzora wieżowego BMA, montaż urządzeń technologicznych oraz rurociągów surowni, produktowni i gospodarki cieplnej,

  4. Cukrownia „MIEJSKA GÓRKA” modernizację produktowni, suszarni cukru i gospodarki cieplnej: wykonanie i montaż konstrukcji stalowej, kompletację i montaż rurociągów technologicznych, montaż urządzeń technologicznych.

  5. Cukrownia „KOŚCIAN” ustawienie aparatu wyparnego dział IVA wraz z konstrukcją wsporczą i orurowaniem, dostawa i montaż konstrukcji stalowej pod wyparkę cienkowarstewkową, modernizację produktowni w zakresie kompletacji i montażu rurociągów, dostawy i montażu konstrukcji stalowej oraz montażu urządzeń technologicznych, modernizację układu rurociągów oparowych i sokowych związana z montażem nowych ogrzewaczy płytowych, modernizację aparatu cienkowarstewkowego działu III, remont podgrzewacza wody oraz rur ekranowych kotłów OR-32

  6. Cukrownie: „GNIEZNO” i „OSTROWY” – montaż i rozruch turbin 6,3 MW, kotłów parowych, urządzeń pomocniczych oraz montaż rurociągów.
  7. Cukrownie: „GNIEZNO”, „ŚRODA” i „ZDUNY” – montaż kotłów, turbin, urządzeń pomocniczych i konstrukcji stalowych.
  8. Cukrownia „GÓRA” – wykonanie i montaż konstrukcji stalowej silosów.

 

 


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/energoguben/energopoznan.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/energoguben/energopoznan.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/energoguben/energopoznan.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35